Titles you rated
The ShiningRated ★ 4.0
Furious 7Rated ★ 3.5
The Fast and the Furious 3Rated ★ 4.0
2 Fast 2 FuriousRated ★ 3.0
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 5.0
Home Alone 3Rated ★ 4.0
The OthersRated ★ 4.5
The SignalRated ★ 4.0
Jack the Giant SlayerRated ★ 3.0
Ice Age: The MeltdownRated ★ 4.0
Mean GirlsRated ★ 4.5
Final Destination 5Rated ★ 3.5
The Final DestinationRated ★ 3.5
Final Destination 3Rated ★ 3.0
VolcanoRated ★ 3.5
JumanjiRated ★ 3.0
Sister ActRated ★ 4.0
Star Wars: The Last JediRated ★ 4.0
1987: When the Day ComesRated ★ 4.0
TRON: LegacyRated ★ 3.0