Movies
Ratings
100- The Star Wars Trilogy Special EditionRated ★ 1.0
AlienoidRated ★ 0.5
Roman HolidayRated ★ 4.5
OldboyRated ★ 4.5
Finding NemoRated ★ 4.5
50 First DatesRated ★ 4.0
The MartianRated ★ 4.5
Concrete UtopiaRated ★ 4.0- Love ResetRated ★ 4.0
SoulRated ★ 5.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 4.5
Avatar: The Way of WaterRated ★ 4.5
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 2.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 5.0
Finding DoryRated ★ 3.0
Toy Story 4Rated ★ 5.0
JokerRated ★ 4.5
Captain America: Civil WarRated ★ 4.5
Incredibles 2Rated ★ 4.5