Movies
Ratings
209
The DUFFRated ★ 4.0
Sister ActRated ★ 3.5
New WorldRated ★ 4.0
RED 2Rated ★ 4.5
Wreck-It RalphRated ★ 3.5
ChronicleRated ★ 2.0
The Plan ManRated ★ 2.5
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 4.0
What Happened to MondayRated ★ 3.0
The Hitman's BodyguardRated ★ 4.5
The OutlawsRated ★ 5.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 4.0
ZootopiaRated ★ 4.0
The Parent TrapRated ★ 4.5
Romance of Their OwnRated ★ 3.0
Chronicle of a Blood MerchantRated ★ 2.5
71: Into the FireRated ★ 2.0
The Man from U.N.C.L.E.Rated ★ 4.0
The Last PrincessRated ★ 3.0
The Con ArtistsRated ★ 3.5