Titles you rated
GhostRated ★ 5.0
Independence DayRated ★ 5.0
The PianistRated ★ 4.5
I, RobotRated ★ 4.5
Independence Day: ResurgenceRated ★ 4.0
Mission: ImpossibleRated ★ 5.0
Bruce AlmightyRated ★ 2.5
District 9Rated ★ 4.5
The IslandRated ★ 5.0
A Bug's LifeRated ★ 4.5
The HandmaidenRated ★ 4.5
Sing StreetRated ★ 3.5
Minority ReportRated ★ 5.0
Men in BlackRated ★ 4.5
Captain America: Civil WarRated ★ 3.5
GattacaRated ★ 5.0
Edge of TomorrowRated ★ 5.0
SecretRated ★ 4.0
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 5.0
ZootopiaRated ★ 5.0