Titles you rated
Sweeney Todd: The Demon Barber of Fleet StreetRated ★ 3.5
Kick-AssRated ★ 3.5
Someone SpecialRated ★ 3.0
GhostRated ★ 3.0
The Time Traveler's WifeRated ★ 3.0
Modern TimesRated ★ 4.0
The Nightmare Before ChristmasRated ★ 3.5
Million Dollar BabyRated ★ 4.0
Se7enRated ★ 4.0
ChicagoRated ★ 3.5
LucyRated ★ 3.0
Back to the FutureRated ★ 3.5
127 HoursRated ★ 3.0
The HousemaidRated ★ 3.5
Lust, CautionRated ★ 3.5
The Phantom of the OperaRated ★ 3.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 3.0
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 3.5
300Rated ★ 3.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 3.0