Movies
Ratings
1101
Easy ARated ★ 3.0
One Battle After AnotherRated ★ 3.0
No Other ChoiceRated ★ 4.0
Captain America: Brave New WorldRated ★ 3.0
Thunderbolts*Rated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 3.5
ConclaveRated ★ 4.0
Bruce AlmightyRated ★ 4.0
The AmateurRated ★ 3.0
Mickey 17Rated ★ 4.5
The FabelmansRated ★ 5.0
One Piece Episode of Chopper: Bloom in the Winter, Miracle SakuraRated ★ 4.0
The SubstanceRated ★ 3.5
WickedRated ★ 4.0
The NotebookRated ★ 3.5
Joker: Folie À DeuxRated ★ 5.0
Alien: RomulusRated ★ 4.5
Deadpool & WolverineRated ★ 5.0
Spirit: Stallion of the CimarronRated ★ 3.0
tick, tick...Boom!Rated ★ 4.5