Titles you rated
Doctor StrangeRated ★ 3.0
2001: A Space OdysseyRated ★ 4.0
Close Encounters of the Third KindRated ★ 4.0
IdentityRated ★ 4.0- Romeo and JulietRated ★ 3.5
Good Morning, VietnamRated ★ 3.5
The ExorcistRated ★ 3.5
Searching for Sugar ManRated ★ 3.5
Planet of the ApesRated ★ 3.5
The Big ShortRated ★ 3.5
The HimalayasRated ★ 1.5
The Tiger: An Old Hunter's TaleRated ★ 3.5
The Fifth EstateRated ★ 3.0
The Lives of OthersRated ★ 5.0
The Last LegionRated ★ 3.0
Premium RushRated ★ 3.5
SouthpawRated ★ 3.5
SicarioRated ★ 3.5
EverestRated ★ 3.0
Broken CityRated ★ 2.5