Movies
Ratings
40
I Am SamRated ★ 5.0
InceptionRated ★ 5.0
School of RockRated ★ 5.0
TroyRated ★ 5.0
The Social NetworkRated ★ 4.0
My Girlfriend Is an AgentRated ★ 2.0
The Truman ShowRated ★ 5.0
Step UpRated ★ 5.0
American SniperRated ★ 4.0
Love ActuallyRated ★ 5.0
The Maze RunnerRated ★ 3.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 5.0
The Berlin FileRated ★ 4.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 2.5
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 2.5
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.0
August RushRated ★ 5.0
The IntouchablesRated ★ 5.0
HerRated ★ 5.0
SpyRated ★ 4.0