Movies
Ratings
20
DeadpoolRated ★ 4.0
RockyRated ★ 4.5
Monsters, Inc.Rated ★ 4.0
Men in BlackRated ★ 4.5
Pretty WomanRated ★ 4.0
Begin AgainRated ★ 4.0
Terminator 3: Rise of the MachinesRated ★ 2.5
Terminator GenisysRated ★ 3.0
Terminator SalvationRated ★ 3.5
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 5.0
The TerminatorRated ★ 5.0
Star Wars: Episode VI - Return of the JediRated ★ 4.5
District 9Rated ★ 4.0
One Fine Spring DayRated ★ 4.5
The IncrediblesRated ★ 4.5
Iron ManRated ★ 5.0
BeatRated ★ 4.5
A Bittersweet LifeRated ★ 3.5
A Dirty CarnivalRated ★ 4.0
New WorldRated ★ 4.5