Titles you rated
Fast & Furious Presents: Hobbs & ShawRated ★ 3.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 4.5
Avengers: EndgameRated ★ 5.0
What Women WantRated ★ 3.5
Extreme JobRated ★ 4.5
AquamanRated ★ 4.5
DefaultRated ★ 4.0
Intimate StrangersRated ★ 4.5
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 3.0
VenomRated ★ 4.0
Jurassic World: Fallen KingdomRated ★ 3.5
SkyscraperRated ★ 3.0
Hotel ArtemisRated ★ 2.0
The VanishedRated ★ 3.5
SearchingRated ★ 4.5
SnowdenRated ★ 3.5
A Beautiful MindRated ★ 4.5
I Feel PrettyRated ★ 4.0
The WitnessRated ★ 3.0