Titles you rated
LeonRated ★ 5.0
Warm BodiesRated ★ 4.0
Life Is BeautifulRated ★ 5.0
The Truman ShowRated ★ 3.0
A Bug's LifeRated ★ 5.0
Love ActuallyRated ★ 4.0
I Am SamRated ★ 5.0
Romance of Their OwnRated ★ 4.0
TitanicRated ★ 5.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 3.0
Monsters, Inc.Rated ★ 5.0
The Sound of MusicRated ★ 5.0
How to Train Your DragonRated ★ 4.0
The Lion KingRated ★ 5.0
UpRated ★ 5.0
Toy StoryRated ★ 5.0
Love 911Rated ★ 5.0
The NotebookRated ★ 5.0
Toy Story 3Rated ★ 5.0
A Moment to RememberRated ★ 4.0