Titles you rated
Crows ZeroRated ★ 4.0
SecretRated ★ 5.0
The NeighborsRated ★ 4.0
JumperRated ★ 4.0
The Devil's GameRated ★ 3.0
Sherlock HolmesRated ★ 5.0
OldboyRated ★ 2.0
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 5.0
I Saw the DevilRated ★ 5.0
TraffickersRated ★ 4.0
The Face ReaderRated ★ 4.0- WishRated ★ 4.0
G.I. Joe: The Rise of CobraRated ★ 4.0
MossRated ★ 4.0
Death NoteRated ★ 4.0
The TowerRated ★ 4.0
Law Abiding CitizenRated ★ 5.0
War of the ArrowsRated ★ 3.0
Death Note: The Last NameRated ★ 4.0
Another Public EnemyRated ★ 3.0