Titles you rated
Twittering Birds Never Fly: Don't Stay GoldRated ★ 5.0
Thelma & LouiseRated ★ 3.5
Johnny ExpressRated ★ 3.5
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 3.5
CocoRated ★ 4.0
Deadpool 2Rated ★ 3.5
The MercilessRated ★ 2.5
BeginnersRated ★ 4.0
Call Me by Your NameRated ★ 3.5
Seeking a Friend for the End of the WorldRated ★ 3.0
SidewallsRated ★ 4.0
ShameRated ★ 3.5
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 3.5
Breakfast at Tiffany'sRated ★ 3.5
Blue JasmineRated ★ 2.5
We Need to Talk About KevinRated ★ 4.0
Dance sports GirlsRated ★ 3.5
Black PantherRated ★ 3.0
The Shape of WaterRated ★ 4.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 3.0