Titles you rated
BoyhoodRated ★ 4.0
For HorowitzRated ★ 4.0
Confessions of a ShopaholicRated ★ 4.0
We Need to Talk About KevinRated ★ 4.0
Becoming JaneRated ★ 4.0
ConfessionsRated ★ 4.0
StokerRated ★ 4.0
FarinelliRated ★ 4.0
The Imitation GameRated ★ 4.0
Tazza: The Hidden CardRated ★ 4.0
Kundo: Age of the RampantRated ★ 4.0
Non-StopRated ★ 3.0
Inglourious BasterdsRated ★ 4.5
LooperRated ★ 3.5
ValkyrieRated ★ 4.0
Brokeback MountainRated ★ 4.0
G.I. Joe: RetaliationRated ★ 3.5
Ode to My FatherRated ★ 4.0
Vanilla SkyRated ★ 4.0
Before SunsetRated ★ 4.0