Movies
Ratings
263
The SuspectRated ★ 5.0
Tidal WaveRated ★ 4.0
Runway CopRated ★ 3.0
We Bought a ZooRated ★ 3.0
Woochi : The Demon SlayerRated ★ 4.0
BoltRated ★ 3.0
Bad BoysRated ★ 3.0
Die Hard: With a VengeanceRated ★ 4.0
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 4.0
ApocalyptoRated ★ 4.0
RoboCopRated ★ 5.0
PushRated ★ 3.0
UpRated ★ 4.0
Monster HouseRated ★ 4.0
School of RockRated ★ 4.0
Legend of the Fist: The Return of Chen ZhenRated ★ 3.0
Resident Evil: AfterlifeRated ★ 3.0
HitmanRated ★ 4.0
FluRated ★ 3.0
The ExpendablesRated ★ 4.0