Movies
Ratings
1129
SouthpawRated ★ 3.0
AntiqueRated ★ 5.0
Shoot Me in the HeartRated ★ 4.0
No BreathingRated ★ 1.0
ControllerRated ★ 4.0
CloserRated ★ 4.0
Tough as IronRated ★ 3.5
ArgoRated ★ 2.5
Moonrise KingdomRated ★ 3.5
Vantage PointRated ★ 4.0
Blades of BloodRated ★ 3.5
Mr. NobodyRated ★ 5.0
Hellboy II: The Golden ArmyRated ★ 4.5
Nanny McPhee and the Big BangRated ★ 4.5
Nymphomaniac: Vol. IRated ★ 3.0
Shrek Forever AfterRated ★ 5.0
Oz the Great and PowerfulRated ★ 3.0
Sin City: A Dame to Kill ForRated ★ 4.0
Ninja AssassinRated ★ 2.0
Exodus: Gods and KingsRated ★ 2.0