Movies
Ratings
333
TwilightRated ★ 2.0
Snow White and the HuntsmanRated ★ 3.0
PrometheusRated ★ 3.0
X2: X-Men UnitedRated ★ 3.0
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 4.0
The Chronicles of Narnia: The Voyage of the Dawn TreaderRated ★ 4.0
The MummyRated ★ 4.0
The Chronicles of Narnia: Prince CaspianRated ★ 4.0
The Mummy ReturnsRated ★ 4.0
Terminator 3: Rise of the MachinesRated ★ 4.0
Alvin and the Chipmunks: The SqueakquelRated ★ 4.0
ThorRated ★ 4.0
National Treasure: Book of SecretsRated ★ 4.0
JawsRated ★ 3.0
Wreck-It RalphRated ★ 3.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 4.0
ShrekRated ★ 4.0
Toy Story 2Rated ★ 3.0
Oz the Great and PowerfulRated ★ 4.0
TwisterRated ★ 4.0