Titles you rated
Kick-Ass 2Rated ★ 5.0
TransformersRated ★ 3.0
PunchRated ★ 3.0
The Dark Knight RisesRated ★ 4.0
SilmidoRated ★ 5.0
May 18Rated ★ 3.0
Tae Guk Gi: The Brotherhood of WarRated ★ 5.0
The AttorneyRated ★ 4.0
The Yellow SeaRated ★ 5.0
Whatcha Wearin'?Rated ★ 4.0
New WorldRated ★ 5.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 5.0
Death Note: The Last NameRated ★ 3.0
OldboyRated ★ 5.0
TwilightRated ★ 4.0
The HostRated ★ 5.0
200 Pounds BeautyRated ★ 4.0
Tidal WaveRated ★ 5.0
Nameless GangsterRated ★ 5.0
The Dark KnightRated ★ 5.0