Titles you rated
Dawn of the DeadRated ★ 4.0
The Godfather: Part IIIRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 3.0
Black Hawk DownRated ★ 5.0
Million Dollar BabyRated ★ 3.0
Nausicaä of the Valley of the WindRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 5.0
The Sound of MusicRated ★ 4.0
Tazza: The High RollersRated ★ 4.0
Man on FireRated ★ 3.0
The Blind SideRated ★ 5.0
Howl's Moving CastleRated ★ 5.0
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 3.0
GattacaRated ★ 4.0
Public EnemyRated ★ 4.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 4.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.0
ThirstRated ★ 3.0
TransformersRated ★ 3.0
Infernal AffairsRated ★ 4.0