Movies
Ratings
156
The Man from NowhereRated ★ 4.0
Forrest GumpRated ★ 4.0
A Chinese Ghost StoryRated ★ 5.0
Fight ClubRated ★ 4.0
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 3.0
Inside ManRated ★ 3.0
The BoatRated ★ 3.0
Reservoir DogsRated ★ 3.0
Twelve MonkeysRated ★ 5.0
The Chinese FeastRated ★ 1.0
The ExorcistRated ★ 2.0
Memphis BelleRated ★ 5.0
The Hurt LockerRated ★ 3.0
BreathlessRated ★ 4.0
Rocky IIRated ★ 5.0
Inglourious BasterdsRated ★ 4.0
SawRated ★ 5.0
AlienRated ★ 4.0
Eye For An EyeRated ★ 3.0
Murder, Take OneRated ★ 3.0