Titles you rated
Rush HourRated ★ 4.0
2 Fast 2 FuriousRated ★ 3.0
High School MusicalRated ★ 3.0
Die Hard: With a VengeanceRated ★ 2.0
OldboyRated ★ 3.0
Mission: Impossible IIRated ★ 2.0
TaxiRated ★ 3.0
21Rated ★ 3.0
Batman BeginsRated ★ 4.0
Wedding DressRated ★ 3.0
Men in BlackRated ★ 4.0
Non-StopRated ★ 4.0
The AvengersRated ★ 5.0
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 4.0
My PaparottiRated ★ 2.0
The Final DestinationRated ★ 2.0
TRON: LegacyRated ★ 2.0