Movies
Ratings
29
MotherRated ★ 4.5
The InternRated ★ 4.5
Hear MeRated ★ 3.5
The Greatest ShowmanRated ★ 4.0
MicrohabitatRated ★ 4.5
Silver Linings PlaybookRated ★ 5.0
The Social NetworkRated ★ 3.5
Art Museum by the ZooRated ★ 4.0
Dead Poets SocietyRated ★ 5.0
One Fine Spring DayRated ★ 5.0
LeonRated ★ 4.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 4.0
Love, RosieRated ★ 5.0
Midnight in ParisRated ★ 4.5
Sing StreetRated ★ 4.0
Before MidnightRated ★ 5.0
We Need to Talk About KevinRated ★ 3.5
The ChaserRated ★ 4.5
One DayRated ★ 5.0
HerRated ★ 5.0