Titles you rated
RansomedRated ★ 5.0
SmugglersRated ★ 4.5
Asura: The City of MadnessRated ★ 4.5
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 4.5
Thor: Love and ThunderRated ★ 4.5
The Roundup: No Way OutRated ★ 4.5
Night in ParadiseRated ★ 4.5
X-Men: Days of Future PastRated ★ 4.5
Thor: RagnarokRated ★ 4.5
Spider-Man 3Rated ★ 4.5
Mission: Impossible IIIRated ★ 4.0
Operation ChromiteRated ★ 4.0
The Berlin FileRated ★ 4.0- D-WarRated ★ 4.0
RampageRated ★ 4.0
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 4.0
InfernoRated ★ 4.0
Paranormal ActivityRated ★ 4.5
KingmakerRated ★ 4.5
Hellboy II: The Golden ArmyRated ★ 4.0