Movies
Ratings
171
Sing StreetRated ★ 4.5
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 3.5
Midnight in ParisRated ★ 4.5
Terminator GenisysRated ★ 4.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.5
Toy StoryRated ★ 3.5
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 4.0
TakenRated ★ 3.5
Les MisérablesRated ★ 4.0
Captain America: Civil WarRated ★ 4.5
The MartianRated ★ 4.0
VeteranRated ★ 4.5
One DayRated ★ 4.0
BlindnessRated ★ 4.0
Terminator SalvationRated ★ 3.5
WhiplashRated ★ 4.0- WishRated ★ 4.0
The Classified FileRated ★ 4.5
The Wolf of Wall StreetRated ★ 4.5
You Are the Apple of My EyeRated ★ 5.0