Titles you rated
Tazza: The High RollersRated ★ 3.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.5
TangledRated ★ 5.0
Princess MononokeRated ★ 5.0
InterstellarRated ★ 4.0
X-MenRated ★ 4.0
Billy ElliotRated ★ 4.0
New WorldRated ★ 3.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 3.0
Like Father, Like SonRated ★ 5.0
Spirited AwayRated ★ 5.0
UpRated ★ 5.0
AmadeusRated ★ 5.0
3 IdiotsRated ★ 5.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 3.5
Architecture 101Rated ★ 0.5
We Need to Talk About KevinRated ★ 4.5
You Are the Apple of My EyeRated ★ 4.0
Begin AgainRated ★ 3.5
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 3.0