Movies
Ratings
100
PunchRated ★ 4.0
The Princess DiariesRated ★ 5.0
AvatarRated ★ 3.0
Spider-Man 3Rated ★ 4.0
FrozenRated ★ 5.0
2012Rated ★ 5.0
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 5.0
The IntouchablesRated ★ 4.0
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 4.0
OnceRated ★ 4.0
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 5.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 4.0
FriendRated ★ 3.0
Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 4.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 5.0
August RushRated ★ 5.0
A Werewolf BoyRated ★ 3.0
Love LetterRated ★ 4.0
TwilightRated ★ 5.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 5.0