Titles you rated
Clash of the TitansRated ★ 4.0
ContactRated ★ 3.0
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 4.0
TaxiRated ★ 4.0
CrankRated ★ 4.0
Perfect NumberRated ★ 2.0
Fortune SalonRated ★ 3.0
Eye For An EyeRated ★ 4.5
The OthersRated ★ 4.0
Kick the MoonRated ★ 3.5
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 4.0
Legally BlondeRated ★ 4.0
Warm BodiesRated ★ 3.0
Star TrekRated ★ 4.0
CinderellaRated ★ 5.0
My Boss, My HeroRated ★ 4.0
A Bug's LifeRated ★ 5.0
BlindRated ★ 4.0
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 4.0
The Lion King 2: Simba's PrideRated ★ 4.0