Movies
Ratings
207
Cold EyesRated ★ 3.5
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 4.5
About TimeRated ★ 4.0
Fists of LegendRated ★ 3.0
The AssassinsRated ★ 4.5
JumperRated ★ 2.5
The Bucket ListRated ★ 4.0
RushRated ★ 4.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 4.5
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.5
Tazza: The Hidden CardRated ★ 3.5
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 3.0
The AttorneyRated ★ 3.0
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 4.0
New WorldRated ★ 3.0
The PatriotRated ★ 4.0- WishRated ★ 3.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 3.5
FrozenRated ★ 4.0
Pearl HarborRated ★ 3.5