Movies
Ratings
428
The CommuterRated ★ 3.0
The Maze RunnerRated ★ 3.5
Jumanji: Welcome to the JungleRated ★ 2.0
Keys to the HeartRated ★ 4.0
Olaf's Frozen AdventureRated ★ 3.0
CocoRated ★ 4.5
Maze Runner: The Death CureRated ★ 2.5
The KingRated ★ 3.0
Steel RainRated ★ 4.0
The Greatest ShowmanRated ★ 4.5
1987: When the Day ComesRated ★ 4.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 3.5
Salyut 7Rated ★ 4.0
Blade Runner 2049Rated ★ 3.5
Blade RunnerRated ★ 4.0
Love LetterRated ★ 4.5
Gurren Lagann the Movie: Childhood's EndRated ★ 4.0
Gurren Lagann the Movie: The Lights in the Sky Are StarsRated ★ 3.5
LoganRated ★ 4.0
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 3.5