Titles you rated
Zootopia 2Rated ★ 3.5- SprinterRated ★ 3.5
FrankensteinRated ★ 3.5
Predator: BadlandsRated ★ 3.5- The First RideRated ★ 3.0
Good NewsRated ★ 4.5
28 Years LaterRated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
Kraven the HunterRated ★ 2.5
No Other ChoiceRated ★ 4.0
HopelessRated ★ 2.5- My Daughter is a ZombieRated ★ 4.0
SupermanRated ★ 4.0
White NoiseRated ★ 3.0
YoloRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 2.5
Jurassic World RebirthRated ★ 3.5
The NotebookRated ★ 3.0
How to Train Your DragonRated ★ 4.0
Talk to MeRated ★ 3.0