Titles you rated
2 Fast 2 FuriousRated ★ 4.0
Se7enRated ★ 4.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.5
WhiplashRated ★ 5.0
Legally BlondeRated ★ 3.0
Yes ManRated ★ 3.5
Patch AdamsRated ★ 4.5
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 5.0
Jail BreakersRated ★ 2.0
Non-StopRated ★ 2.0
The Pursuit of HappynessRated ★ 4.5
AlienRated ★ 4.0
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 4.0
Edge of TomorrowRated ★ 3.0
Lust, CautionRated ★ 3.0
The Face ReaderRated ★ 2.5
50 First DatesRated ★ 3.0
Alice in WonderlandRated ★ 3.0
Beauty and the BeastRated ★ 4.0
WantedRated ★ 4.0