Movies
Ratings
22
TwilightRated ★ 5.0
Hellboy II: The Golden ArmyRated ★ 4.0
Spider-Man 2Rated ★ 3.0
X-Men Origins: WolverineRated ★ 4.0
The Dark Knight RisesRated ★ 4.0
Fantastic FourRated ★ 4.0
The Front LineRated ★ 4.0
PrometheusRated ★ 4.0
Too Beautiful to LieRated ★ 4.0
X-Men: The Last StandRated ★ 5.0
King KongRated ★ 5.0
Star Wars: Episode III - Revenge of the SithRated ★ 5.0
ApocalyptoRated ★ 4.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 3.0
Prince of Persia: The Sands of TimeRated ★ 3.0
The ChaserRated ★ 5.0
Tae Guk Gi: The Brotherhood of WarRated ★ 5.0
Black Hawk DownRated ★ 5.0
SunflowerRated ★ 4.0
Notting HillRated ★ 3.0