Titles you rated
The MenuRated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
PearlRated ★ 2.5
The SubstanceRated ★ 3.0
Three SistersRated ★ 4.0
It's What's InsideRated ★ 3.0
MonsterRated ★ 4.5
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
The Boy and the HeronRated ★ 2.5
OppenheimerRated ★ 4.0
ElementalRated ★ 3.0
Glass Onion: A Knives Out MysteryRated ★ 3.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 3.0
NopeRated ★ 4.0
LuckRated ★ 2.0
Hansan: Rising DragonRated ★ 3.0
The Power of the DogRated ★ 4.0
The RoundupRated ★ 3.0
Decision to LeaveRated ★ 4.0