Movies
Ratings
35
FlippedRated ★ 5.0
(500) Days of SummerRated ★ 5.0
The NotebookRated ★ 5.0
LimitlessRated ★ 4.0
ArrivalRated ★ 5.0
InceptionRated ★ 5.0
X-Men: First ClassRated ★ 4.5
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 4.0
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0
SkyfallRated ★ 3.5
GravityRated ★ 5.0
About TimeRated ★ 5.0
InterstellarRated ★ 5.0
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 4.5
The MartianRated ★ 4.0
Now You See Me 2Rated ★ 4.0
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 4.5
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 4.5
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 4.0
CocoRated ★ 5.0