Movies
Ratings
387
We Bought a ZooRated ★ 4.0
ChefRated ★ 4.0
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 3.5
Le Grand ChefRated ★ 4.0
Teenage Mutant Ninja TurtlesRated ★ 2.5
Law Abiding CitizenRated ★ 4.5
The MummyRated ★ 4.0
The Bourne LegacyRated ★ 4.5
Parasyte: Part 1Rated ★ 3.5
X2: X-Men UnitedRated ★ 4.0
ChronicleRated ★ 3.5
Taken 3Rated ★ 3.5
The GiverRated ★ 3.5
The WhistleblowerRated ★ 2.5
EquilibriumRated ★ 4.5
Mr. Popper's PenguinsRated ★ 4.0
Fantastic FourRated ★ 3.5
War of the WorldsRated ★ 4.0
WantedRated ★ 4.0
Night at the Museum: Secret of the TombRated ★ 3.5