Titles you rated
MidsommarRated ★ 3.0
Kingdom of the Planet of the ApesRated ★ 3.0- Inside Men: The OriginalRated ★ 5.0
Uncut GemsRated ★ 4.5
ParasiteRated ★ 5.0
12.12: THE DAYRated ★ 4.5- Noryang: Sea of DeathRated ★ 4.0
The Roundup: PunishmentRated ★ 3.0
ExhumaRated ★ 4.0
The LobsterRated ★ 4.0
The King's Case NoteRated ★ 4.0
Concrete UtopiaRated ★ 2.5
Bloody TieRated ★ 3.5
The Drug KingRated ★ 3.0
Se7enRated ★ 4.0
We Need to Talk About KevinRated ★ 4.0
A Werewolf BoyRated ★ 4.0
GlassRated ★ 4.5
Jujutsu Kaisen 0: The MovieRated ★ 5.0
The RevenantRated ★ 4.5