Titles you rated
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 4.0
Law Abiding CitizenRated ★ 4.0
No Country for Old MenRated ★ 4.0
(500) Days of SummerRated ★ 4.0
The NotebookRated ★ 5.0
ApocalyptoRated ★ 4.0
White ChicksRated ★ 4.0
The ChaserRated ★ 4.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 4.0
K-PAXRated ★ 3.0
If OnlyRated ★ 5.0
Fight ClubRated ★ 4.0
The Pursuit of HappynessRated ★ 5.0
Enemy at the GatesRated ★ 4.0
A Bittersweet LifeRated ★ 4.0
Saving Private RyanRated ★ 5.0
Love ActuallyRated ★ 4.0
The Bourne IdentityRated ★ 5.0
Se7enRated ★ 4.0
Good Will HuntingRated ★ 5.0