Titles you rated
TenetRated ★ 2.5
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 3.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 3.0
A Taxi DriverRated ★ 3.0
The ClassicRated ★ 3.0
Little ForestRated ★ 4.0
SearchingRated ★ 4.0
The Beauty InsideRated ★ 3.0
La La LandRated ★ 1.0
WhiplashRated ★ 4.0
Sherlock: The Abominable BrideRated ★ 5.0
CarolRated ★ 5.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 2Rated ★ 4.5
FrankRated ★ 4.0
The NotebookRated ★ 3.5
Ode to My FatherRated ★ 3.0
The Bucket ListRated ★ 3.5
Easy ARated ★ 3.5
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 5.0
The Hunger GamesRated ★ 5.0