Titles you rated
PsychoRated ★ 4.0
Nausicaä of the Valley of the WindRated ★ 5.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 0.5
The Hunger GamesRated ★ 0.5
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 4.0
No Country for Old MenRated ★ 5.0
PrometheusRated ★ 4.0
ArrivalRated ★ 5.0
DivergentRated ★ 2.0
BlindnessRated ★ 4.5
ConstantineRated ★ 4.5
DeadpoolRated ★ 5.0
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 5.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 5.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 5.0
Monsters, Inc.Rated ★ 5.0
ZootopiaRated ★ 5.0
Captain America: Civil WarRated ★ 4.0
Total RecallRated ★ 4.0
EquilibriumRated ★ 4.0