Titles you rated
Baby DriverRated ★ 3.5
The Hitman's BodyguardRated ★ 3.5
The HostRated ★ 3.5
Side EffectsRated ★ 3.0
MartyrsRated ★ 2.5
MoebiusRated ★ 0.5
3-IronRated ★ 2.0
Spring, Summer, Fall, Winter... and SpringRated ★ 3.0
Bad GuyRated ★ 1.0
The HoleRated ★ 2.5
Black HouseRated ★ 3.5
DisturbiaRated ★ 3.0
The FivesRated ★ 2.0
Open CityRated ★ 2.0
I Saw the DevilRated ★ 3.0
Killer ToonRated ★ 1.0
UntraceableRated ★ 1.5
American PsychoRated ★ 4.0
BlindnessRated ★ 3.0
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 3.5