Titles you rated
The Truman ShowRated ★ 4.0
The A-TeamRated ★ 3.5
X-Men: Days of Future PastRated ★ 3.5
127 HoursRated ★ 3.5
Little Miss SunshineRated ★ 3.5
Edward ScissorhandsRated ★ 4.0
TitanicRated ★ 4.0
The Italian JobRated ★ 3.0
Ant-ManRated ★ 3.0
Den of ThievesRated ★ 2.5
The Spy Who Dumped MeRated ★ 3.0
Cruel Winter BluesRated ★ 3.0
Cast AwayRated ★ 4.0
August RushRated ★ 3.0
Brokeback MountainRated ★ 3.0
A Beautiful MindRated ★ 3.5
ZootopiaRated ★ 4.5
Forrest GumpRated ★ 4.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 3.0
Flags of Our FathersRated ★ 4.0