Movies
Ratings
36
Edward ScissorhandsRated ★ 2.0
Fight ClubRated ★ 3.0
SunflowerRated ★ 2.0
The Pursuit of HappynessRated ★ 4.0
The PianistRated ★ 5.0
Notting HillRated ★ 3.0
The GodfatherRated ★ 2.0
OrphanRated ★ 2.0
Phone BoothRated ★ 2.0
Swing GirlsRated ★ 3.0
BraveheartRated ★ 2.0
Radio StarRated ★ 2.0
A Beautiful MindRated ★ 2.0
The IncrediblesRated ★ 2.0
The ClassicRated ★ 2.0
Jurassic ParkRated ★ 2.0
Stranger Than FictionRated ★ 4.0
Music and LyricsRated ★ 3.0
Enemy at the GatesRated ★ 4.0
A Bittersweet LifeRated ★ 4.0