Movies
Ratings
76
Mr. SocratesRated ★ 4.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.5
Hear MeRated ★ 4.0
Flash PointRated ★ 3.0
I Am LegendRated ★ 4.0
Ip Man 2Rated ★ 4.0
Shanghai KnightsRated ★ 3.0
PunchRated ★ 5.0
Architecture 101Rated ★ 5.0
SaltRated ★ 4.0
Nanny McPhee and the Big BangRated ★ 4.0
Terminator SalvationRated ★ 4.0
TransformersRated ★ 4.0
Minority ReportRated ★ 4.0
Back to the Future Part IIRated ★ 4.0
The Matrix RevolutionsRated ★ 4.0
AliensRated ★ 4.0
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 4.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 4.0
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 4.0