Movies
Ratings
160
The 100 Year-Old Man Who Climbed Out the Window and DisappearedRated ★ 3.5
The Motorcycle DiariesRated ★ 4.0
Sister ActRated ★ 4.0
Attila MarcelRated ★ 4.0
My Rainy DaysRated ★ 3.0
Now Is GoodRated ★ 4.0
OkjaRated ★ 3.0
Little Miss SunshineRated ★ 4.0
The Eighth DayRated ★ 4.0
ChefRated ★ 4.5
UpRated ★ 3.5
Azur & Asmar: The Princes' QuestRated ★ 3.0
Forrest GumpRated ★ 4.5
Last HolidayRated ★ 4.0
Bagdad CafeRated ★ 4.5
Fried Green TomatoesRated ★ 4.5
Worst WomanRated ★ 2.0
Confidential AssignmentRated ★ 3.0
DunkirkRated ★ 3.5
Thor: RagnarokRated ★ 4.0