Titles you rated
WhiplashRated ★ 5.0
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 4.5
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 4.5
Late AutumnRated ★ 3.5
Avengers: EndgameRated ★ 4.0
AladdinRated ★ 3.5
Jurassic World: Fallen KingdomRated ★ 3.0
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 4.0
Mission: Impossible - FalloutRated ★ 4.0
Intimate StrangersRated ★ 3.5
ThirstRated ★ 3.5
Taken 2Rated ★ 4.0
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 3.5
I Am LegendRated ★ 3.5
X-Men: First ClassRated ★ 3.5
War of the WorldsRated ★ 3.0
Now You See MeRated ★ 3.0
HancockRated ★ 3.5
26 YearsRated ★ 3.5
Thor: The Dark WorldRated ★ 3.5