Titles you rated
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 5.0
New WorldRated ★ 5.0
The Sixth SenseRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 5.0
TakenRated ★ 5.0
OldboyRated ★ 5.0
TitanicRated ★ 5.0
The Bourne IdentityRated ★ 5.0
The Bourne SupremacyRated ★ 5.0
The Usual SuspectsRated ★ 5.0
The MatrixRated ★ 5.0
The Dark KnightRated ★ 5.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 5.0
Fast & Furious 6Rated ★ 5.0
Pacific RimRated ★ 5.0
War of the ArrowsRated ★ 5.0- Take OffRated ★ 5.0
AvatarRated ★ 5.0
Secretly, GreatlyRated ★ 4.0