Titles you rated
OldboyRated ★ 4.5
Insidious: Chapter 2Rated ★ 5.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.5
AssassinationRated ★ 4.5
Mission: Impossible - Rogue NationRated ★ 5.0
ElysiumRated ★ 3.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 5.0
Parasyte: Part 1Rated ★ 4.0
Northern Limit LineRated ★ 5.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 5.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 5.0
Into the StormRated ★ 4.5
The Maze RunnerRated ★ 4.0
I Am SamRated ★ 5.0
The Way HomeRated ★ 5.0
Le Grand ChefRated ★ 5.0
Final Destination 5Rated ★ 4.0
Perfect GameRated ★ 5.0
The Terror LiveRated ★ 4.5
Love On-AirRated ★ 1.5