Titles you rated
Chungking ExpressRated ★ 4.0
Moonlit WinterRated ★ 2.5
Escape from MogadishuRated ★ 2.5
Joint Security AreaRated ★ 3.5
GattacaRated ★ 4.0
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 3.0
OldboyRated ★ 2.5
MidsommarRated ★ 2.0
The First Slam DunkRated ★ 3.5- Les MisérablesRated ★ 4.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.5
About TimeRated ★ 2.5
RashomonRated ★ 2.5
SearchingRated ★ 2.5
Happy Death DayRated ★ 2.0
A Taxi DriverRated ★ 3.0
The Man Standing NextRated ★ 2.5
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 2.0
1987: When the Day ComesRated ★ 3.5
Gonjiam: Haunted AsylumRated ★ 0.5