Titles you rated
Hot Young BloodsRated ★ 5.0
Martian ChildRated ★ 5.0
SilmidoRated ★ 5.0
The Usual SuspectsRated ★ 5.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 5.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 5.0
The TerminatorRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 5.0
Nobody's Daughter HaewonRated ★ 5.0
Love on DeliveryRated ★ 5.0
The Hunt for Red OctoberRated ★ 5.0
The Place Beyond the PinesRated ★ 5.0
Portrait of a BeautyRated ★ 5.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 5.0
The Pursuit of HappynessRated ★ 5.0
Tazza: The High RollersRated ★ 5.0
A Beautiful MindRated ★ 5.0
The Silence of the LambsRated ★ 5.0
Enemy at the GatesRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 5.0