Titles you rated
Love ForecastRated ★ 4.0
The NotebookRated ★ 4.5
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.0
Doctor StrangeRated ★ 4.5
Confidential AssignmentRated ★ 3.0
Pacific RimRated ★ 2.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.5
Thor: RagnarokRated ★ 3.5
The Beauty InsideRated ★ 5.0
Midnight RunnersRated ★ 5.0
The MimicRated ★ 3.0
Let Me Eat Your PancreasRated ★ 3.0
Steel RainRated ★ 4.5
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 3.5
1987: When the Day ComesRated ★ 3.5
Ode to My FatherRated ★ 4.0
Now You See MeRated ★ 2.5
The Fault in Our StarsRated ★ 4.0
Tidal WaveRated ★ 3.0